BAŞARILAR DİLEDİ
11.12.2009


Cumhuriyet Halk Partisi, Fatsa Belediye Başkan Adayı olan Sinan Tuncay ve bir grup partili, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ı makamında ziyaret etti.

Yerel seçimler sonrası yapılan bu ziyaretle ilgili olarak, CHP Belediye Başkanı Adayı Sinan Tuncay, bu bir nezaket ziyaretidir. Sayın Başkana çalışmalarında başarılar diliyoruz. Oda bizde Fatsa`ya hizmet etmek için aday olduk, halkımız tercihini Hüseyin Beyden yana kullandı. Bizlerde halkımızın kararına saygılıyız. Seçim kaybettik diye kimseye küsmedik. Kendisine başarılar dilemek için arkadaşlarımızla beraber hayırlı olsun ziyaretine geldik. Bizlerin de Fatsa için yapa bileceği bir şeyler varsa onları da yapmaya seve seve hazırız dediler.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`da yaptığı açıklamada, bu ziyaretten dolayı Sinan Tuncay Beye ve arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yerel seçimlerde yaptıkları siyasi çalışmalarda sürtüşmeli ve asılsız, yalansız ve dürüst bir politika izleyerek siyaset yaptıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu ziyaret inanın beni de çok memnun etti. Onlarında, bizlerinde tek amacı var yaşadığımız şehre en güzel hizmeti yapmak. Bu konuda bizlerde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Onlarında bazı fikirlerini dinledik. Onları da değerlendireceğiz. Fatsa bizim göz bebeğimiz hizmet için ne gerekiyorsa seve seve yapıyoruz bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.