BARIŞ ELÇİLERİ FATSA LİMANINA DEMİR ATTI
20.05.2019

Kaptanlığını Neşe Hasipek'in, mürettebatlığını Ceyda Güleçyüz ve Şule Kükrer' in yaptığı Bodrum Marina isimli yat 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yılına ithafen “‘Deniz Tutkusu Seyirde‘’ parolası ile 23 Nisan’da Bodrum’dan barış için yola çıktıktan 26 gün sonra Fatsa Limanına demir atarak mola verdi. Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar AK Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel ile birlikte Fatsa Limanına giderek Bodrum Marina isimli yatın mürettebatını ziyaret ettiler. Barış temasıyla yola çıkan kadın gezginler, Türk karasu sınırları içerisinde yer alan en uzun sahil güzergahı olan Bodrum-Hopa parkurunu tamamlamayı hedefliyor.

“TEMMUZ AYINDA GÖRSEL BİR ŞÖLEN YAŞAYACAĞIZ”
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar çok anlamlı olan Barış temasıyla yola çıkan Bodrum Marina isimli yatın mürettebatını kutlayarak, “Kendilerini ilçemizde görmekten çok mutlu olduk. Misafirlerimizin herhangi bir ihtiyaçları konusunda her türlü desteği verebileceğimizi ifade etmek isteriz. Kendileri ile hoş sohbette bulunduk. Ayrıca Fatsa halkımız Temmuz ayında DADDRALLI kapsamında ilçemizde görsel bir yat şölenine hazır olsun.” dedi.
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar Bodrum Marina isimli yatın kaptanı Neşe Hasipek'e çiçek takdim ederken Neşe Hasipek ise Başkanımız Kibar’a günün anısına bir plaket sundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.