BALIKHANE PROJESİ DEVAM EDİYOR!
22.02.2007


Fatsa Belediyesi geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Balıkhane Projesine hız vererek çalışmalarını bu bölgede hızlandırdı.

Yıkımı yapılan eski balıkçı barakaları ve çekek yerlerinde alt yapı ve dolgu çalışmaları bütün hızıyla sürüyor. Projesi Karadeniz de bulunmayan ve bitirildiğinde Karadeniz de örnek bir balıkhane olacak olan Fatsa Balıkhanesi Ekonomimize de ciddi anlamda katkı sağlayacak.

Fatsa Sahilinin görünümüne de ayrıca bu projeyle farklı bir güzellik gelecek. Atıl durumda olan ve Yıllardır harap ve bitik bir görüntüye sahip olan en önemlisi de FATSA İlçesine yakışmayan bu alan, yeni yapılan projeyle ayrı bir güzellik görüntüsü sağlamış olacak.

Önümüzdeki Balık sezonuna Bu çalışmayı bitirmeyi hedefleyen Fatsa Belediyesi ve Başkan Hüseyin ANLAYAN çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz. Balıkçılarımıza yeni sezonda bu rayı hediye etmek istiyoruz dediler.

Şuanda havaların güzel gitmesi çalışmalarında hızlı gitmesini sağlıyor diyen Başkan ANLAYAN şuanda birçok bölgede çalışmalarımız var ve devam ediyor.

Bizler Fatsa`nın gelişmesi ve güzelleşmesi adına elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.