BAKAN ŞAHİN SPORKOMPLEKSİNİ İNCELEDİ
06.08.2012

İÇİŞLERİ BAKANI İDRİS NAİM ŞAHİN, FATSA İLÇESİNDE BELEDİYE TARAFINDAN YAPIMI DEVAM EDEN SPOR KOMPLEKSİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNURKEN AYNI ANDA BOLAMAN IRMAĞINDAKİ ISLAH ÇALIŞMASINI DA İNCELEDİ

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Fatsa ilçesinde Belediye tarafından yaptırılan Spor Kompleksi inşaatını ve Bolaman Irmağı'ndaki ıslah çalışmasını inceledi.

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ordu Valisi Orhan Düzgün’de eşlik etti. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Spor Kompleksinin her bölümünü inceledi ve projenin mimarı Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’dan bölümler hakkında bilgi aldı.

Bakan Şahin, Spor Kompleksindeki incelemesinin ardından çıkışta Yeni Fatsa Devlet Hastanesi projesi hakkında Başhekim Op.Dr.Davut Erişmiş’ten bilgi aldı. Bakan Şahin, yeni Fatsa Devlet Hastanesi projesini taslak üzerinde inceledikten sonra yapımı bitme aşamasına gelen 250’si kız, 250’si erkek olan 500 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdu hakkında müteahhit firma yetkilisinden bilgi aldı.

Bakan Şahin, son olarak çöp alanındaki yapılan çalışmalar hakkında da Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’dan bilgi aldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.