BAKAN ŞAHİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU
02.07.2012

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin hafta sonu Fatsa'ya gelerek Medi-Tech Hastanesi ortaklarından İsmail Sarıçiçek'in kızının düğününde nikah şahitliği yaptı.

Dolunay Mahallesinde ki kız evinde gerçekleşen nikah merasimine İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in yanı sıra Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Ordu Valisi Orhan Düzgün, Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Eski Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, Akparti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, Akparti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ve çiftlerin çok sayıda eş, dost ve akrabaları katıldı.

Esra ve Talha Çakır'ın nikahını Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan kıyarken, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy ve Ordu Valisi Orhan Düzgün şahit oldular. Nikah sonrası Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan evlilik cüzdanını genç çiftlere vermesi için İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e takdim etti. Bakan Şahin burada yaptığı konuşmada genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nikahın Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'ın uğurlu elleriyle gerçekleştiğini söyleyen Bakan Şahin, "Bugün Ankara'da üç tane nikaha tanıklık ederek Fatsa'ya geldim. Her düğün güzel, her nikah hayırlı ama bana sorarsanız; 4'üncüsüne tanıklık ettiğim bugünkü nikahlar içerisinde en güzeli Esra ve Talha'nın nikahı" diyerek bugün onların mutlu gününe tanıklık ettiklerini söyledi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.