BAKAN ŞAHİN FATSA‘DA “BELEDİYE PROJELERİNİ İNCELEDİ”
04.10.2012

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin Ordu’dan Ankara’ya giderken Fatsa ilçesine uğrayarak Belediyede çay molası verdi.

Bakan Şahin, Fatsa Belediyesi’nde yapımı devam eden ve programda olan projeler hakkında Başkan Hüseyin Anlayan’dan bilgiler aldı.

Bu projelerin Hatipli Beldesine yapılması düşünülen Katı Atık Çöp Tesisi, eski çöplük alanına yapılan Kent Parkı Projesi, Cumhuriyet Meydanı projesi, Spor Kompleksi Projesi ve Otogar civarına yapılması düşünülen Belediye Hizmet Binası olduğu öğrenildi. Bakan Şahin, projeleri inceledikten sonra yaklaşık yarım saat Belediye Başkanlık makamında oturarak sohbet etti.

Bakanın bu ani ziyaretini değerlendiren Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada; Sayın Bakanımız bizi onurlandırmıştır. Bu ziyareti bizleri çok memnun etti. Programında olmamasına rağmen ani bir kararla ilçemize geldi. Belediyemize çıkarak yapmış olduğumuz çalışmaları dinledi ve yapacağımız bazı önemli projeler hakkında da detaylı bilgiler alarak, Hükümet nezdinde yapılacak yardımlar konusunda da gerekli notları aldırdı.

Belediyemize gelerek bizleri onurlandıran İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin Beye tüm hemşerilerimiz adına tekrar çok teşekkür ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.