BAKAN ŞAHİN FATSA STANDINA KONUK OLDU
20.04.2012

İstanbul Feshane de düzenlenen "Ordu Tanıtım Günleri" programı içersinde, Fatsa Standına konuk olan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'i Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ağırladı.

Bakan Şahin Fatsa Belediyesi standını gezdi ve daha sonra Başkan Hüseyin Anlayan'dan Fatsa'daki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Bakan Şahin Fatsa fındığından bolca yerken çay içti ve kaynağı yöremize ait cevizli helvanın tadına baktı. Yaklaşık yarım saat Fatsa standında oturan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, standa gelen vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada; "Sayın bakanımızın standımızı ziyaret etmesi bizleri çok memnun etti. Kendisiyle bol bol sohbet ettik" diye konuşurken tüm Fatsalıları Pazar günü akşamına kadar İstanbul Eyüp'te bulunan Feshane'ye davet ettiğini söyledi. Başkan Anlayan, "İstanbul'daki tüm Fatsalıları Feshane'ye bekliyoruz. Fatsa'yı görsellerle, Cd'lerle ve değişik sürprizlerle İstanbula getirdik. Buraya gelerek standımızı ziyaret edebilirsiniz" dedi.

Diğer yandan fuar tüm hızıyla devam ederken Fatsa standına ilgi oldukça büyüyor. Fatsa Belediye Başkanlığı bu organizasyonda gurbettekilerin özlemlerini bir nebze dindirmek amacıyla bol bol fatsa fotoğrafları içeren çanta, kültür dergisi, cd, bardak altlıkları, buzdolabı süsleri, kalem gibi bir çok hediyelik eşya yaptırdı. Gelen her misafire bu ikramlardan verilirken fatsa fındığı başta olmak üzere yöresel yemeklerimizden ikram ediliyor.

Haberin Görselleri

#39;ye bekliyoruz. Fatsa

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.