BAKAN IN ELEKÇİDE ÇAY KEYFİ
01.08.2011İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin hafta sonu geldiği Fatsa ilçesinde, gecenin ilerleyen saatlerinde Belediye tarafından yapılan ve bu yaz hizmete giren Elekçi park kafeteryaya giderek çay içti ve halkla sohbet etti.

Bakanı karşılarında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemediler. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin sade vatandaş gibi, merhaba iyi akşamlar dedi ve vatandaşların masalarına konuk oldu. Birçok vatandaş işte Ak parti ve Ordu´lu farkı, Sayın Bakanımız aniden masamıza geldi, oturdu ve bizlerle çay içti, Elekçi park kafeteryada Bakanla çay içmekte nasip de varmış dediler. Bakanın bu yakın ve samimi davranışları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bakanın Elekçi ziyaretinde, Ak parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Ordu Valisi Orhan Düzgün, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Ak parti İl Başkanı Hüseyin Akyol, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen ve birçok vatandaş katıldılar. Bakan Elekçi Kafeteryada uzun süre oturdu ve vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.