BAKAN GÜNAY`DAN BAŞKAN ANLAYAN`A DESTEK
11.03.2009

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Fatsa İlçesini ziyarette bulundu.

Hükümet konağı önünde karşılanan Bakan Günay, Kaymakamlık ziyareti ardından Ak parti Seçim Koordinasyon merkezine giderek burada partililerle buluştu. Kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Bakan Günay`a Hanım kolları tarafından çiçek takdim edildi.

Bakan Günay seçim çalışmaları tüm yurtta ve Bölgemizde devam ediyor. Biz yine Türkiye`de 1. parti olacağız. Hükümetimizin yaptığı hizmetler ortadır. Başta Başbakanımız olmak üzere Hükümetimiz yaptığı icraatlarla Türkiye`nin önünü açmıştır. Amerika`nın yeni Devlet Başkanı ilk ziyaretti Türkiye`ye yapacaktır. Bunlar güzel şeyler. Fatsa`da da güzel hizmetler yapılıyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Bey yaptığı proje ve hizmetlerle büyük beğeni topluyor. Onun hizmetlerini bizlerde yakından takip ediyoruz. Bir çok güzel projesi var, bunlardan bir tanesi de Kültür Sarayı Projesi daha önce bizlerde Bakanlık olarak bu projeye destek çıktık. 2009 yılı içersinde söz veriyorum. Bu projeye destek yine çıkacağız ve 2009 yılı içersinde bu güzel projenin açılışını da yine siz değerli Fatsa`lılarla beraber yapacağız dediler.

Daha sonra Esnaf ziyareti yapan Bakan Günay ve Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Esnafa, Başkan Anlayan`ı sordular. Başkanınızdan memnunmusunuz diye esnaflara soran Bakan Günay, vatandaştan da olumlu cevaplar aldı. Bizler Başkanımıza güveniyoruz diyen Bakan Günay, Fatsa`lılarda Başkanına güveniyor. İnşallah, 29 Martta Fatsa`lılar kararlarını verecekler ve güzle hizmetlerin devamı için yine Anlayan diyeceklerdir dedi. Daha sonra Cumhuriyet meydanında çay içen Bakan Ertuğrul Günay Fatsa ilçesinden ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.