BAKAN GÜNAY FATSA BELEDİYESİNDE
22.05.2009
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, bugün Belediyemizi ziyarette bulundu.

Belediye Hizmet Binası önünde Başkan Hüseyin Anlayan, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkan ve Teşkilatı ile Belediye Personelleri Bakan Günay`ı karşıladılar. Bina girişinde Bakan Günay`a çiçek takdim edildi. Bakan Günay çiçeği veren kişiye bunu hemen bir vazoya koyun ve orada biraz yaşasın şimdi ben alırsam, bugün bu çiçekler solar dedi.

Daha sonra Başkan Anlayan`ın makamına geçen Bakan Günay, Başkan Anlayan`ı, ikinci kez Başkan seçilmesinden dolayı tebrik etti. Günay Fatsa`da çok çalışkan bir Başkanımız var. Fatsa`lılarda bunun farkında, bunun için Başkanlarına tekrar hizmet için yetki verdiler dedi.

Daha sonra Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`dan Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında Bakan Günay`a bilgiler verdi. Özellikle Kültür Sarayı Projesine değinen Başkan Anlayan, Bakan Günay`a projeye verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür etti.

Ayrıca Bakan Günay, Fatsa Kültür Sarayı projesini çok beğendim, bu projeye daha önce destek verdik. Bundan sonra yine maddi desteklerimiz bu projeye devam edecektir dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.