BAKAN GÜLER TOKİ DE ERGÜN AİLESİNE KONUK OLDU!
02.07.2007Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. M. Hilmi GÜLER Ordu`da ilk olarak Fatsa`da tamamlanan ve geçtiğimiz aylarda Başbakan R. Tayyip ERDOĞAN`ın anahtar verdiği Fatsa Toplu Konutlarında oturan ERGÜN ailesini ziyaret etti.

Nihal-Mesut ERGÜN Çiftinin evine konuk olan Bakanı, Ak Parti Grup Başkan V. Eyüp FATSA, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Ak Parti Ordu İl Başkanı Fatih han ÜNAL, Fatsa Ak Parti İlçe Başkanı Fatih SÖZEN de yalnız bırakmadı.

Toplam 320 Dairenin bulunduğu Fatsa Toplu Konutlarında C1 Blok 10. Kat 42 nolu daireye konuk olan Bakan GÜLER daireden FATSA manzarasını, görünce hayretini gizleyemedi.

Fatsa ya hakim bir tepe ye kurulan Toplu konutlardan Fatsa`yı izleyen GÜLER ve misafirlere ERGÜN ailesi tarafından Balkonda çay ikramı yapıldı. Balkonda ev hakkında, aynı zamanda meslektaşımızda olan Fatsa Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürü Mesut ERGÜN den bilgiler alan GÜLER daha sonra yaptığı açıklamada, Başbakanımız bu genç ailemize Ordu`da anahtar verdi, bizde evlerine konuk olup balkonlarında çay içtik Fatsa`yı kuş bakışı izlemenin zevkini yaşadık. Fatsa Toplu konutlarından Fatsa manzarası çok güzel ERGÜN ailesi güle güle otursun temennisinde bulundu.

Ayrıca Bakan GÜLER, FATSA; toplu konutun yanı sıra diğer projeleriyle de emin adımlarla ilerliyor. Fatsa Belediye Başkanını bu konuda kutluyorum dedi. Ak Parti Grup Başkan V. Eyüp FATSA`da yaptığı açıklamada, Mesut kardeşimizi daha öncede ziyaret edecektik. Bende Fatsa TOKİ nin bitmiş halini merak ediyordum. Kısmet Bakanımızla Fatsa Toki ye çıkmakmış. Buradan manzara süper Fatsa TOKİ den izlenmeye değer, Başta Bankımız Hilmi GÜLER bey olmak üzere Belediye Başkanımızın da katkılarıyla bizler Fatsa da Toplu konut yapılması için çalışmalar yaptık. Fatsa ya TOKİ yi kazandırdık. Şimdi insanların mutlu bir şekilde burada oturması bizleri de memnun ediyor. Başta Mesut Kardeşimiz olmak üzere Fatsa Toplu Konutlarında oturan tüm hane sahiplerini tebrik ediyorum. Güle güle huzur içersinde oturmalarını diliyorum dedi.

Son olarak Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN da yaptığı açıklamada Fatsa Toplu Konutlarının yerini Bedelsiz olarak Toplu konut, idaresine verdik 2 yıl içerisinde 320 daire, 18 derslikli bir İlköğretim Okulu, Camii, Kütüphane, Alış veriş merkezini Fatsa mıza kazandırdık. Burası Belediye ve Hükümetimizin ortak çalışmasının bir ürünüdür. Emeği geçen başta Bakanımız olmak üzere, Grup Başkan V. Eyüp beye ve tüm siyasilere, Fatsa`lılar adına teşekkür ediyorum dedi.

Ayrıca Başkan ANLAYAN, daha sonra açıklayacaktım ama TOKİ ye gelmişken burada oturanlara da bir müjde vermek istiyorum; Fatsa TOKİ`de şuanda en büyük sorunun ulaşım olduğunu biliyoruz yolu yaptık şimdi bu haftadan sonra Fatsa TOKİ`ye Dolmuş hattı kurmak için gerekli çalışmaları başlatacağız.1-2 ay içersinde Fatsa TOKİ`nin Dolmuş hattı hizmette olacaktır. Burada Bakanımız Hilmi Bey ve Grup Başkan V. Eyüp Fatsa Beyin yanında bu müjdeyi de TOKİ`de iken TOK`i sakinlerine müjde olarak veriyorum dedi.

Bakan Hilmi GÜLER daha sonra Nihal-Mesut ERGÜN çiftiyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra misafir ettikleri için onlara teşekkür etti ve Fatsa TOKİ`den ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.