AYHAN YILMAZ`DAN TEŞEKKÜR
28.09.2010

AK parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, Fatsa ilçesine gelerek teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Vekil Yılmaz ilk olarak Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`ı makamında ziyaret etti. Vekil Yılmaz, Fatsa ilçemiz referandum oylamasında sonucu merakla beklenen ilçelerin başında geliyordu. Fatsa bu konuda üzerine düşeni yaptı ve referandumda Evet dedi. Ben bizlere destek olan tüm Fatsalılara ayrı ayrı teşekkür ediyor, bizlere destek olan başta parti teşkilatımız olmak üzere, Belediye başkanımıza ve Fatsalılara ayrıca bir kez daha şükranlarımı sunuyorum dediler.

Başkan Anlayan da yaptığı açıklamada, Milletvekilimiz Ayhan Yılmaz, referandum sonrası Belediyemizi ilk defa ziyaret etti bu ziyaret bizleri de çok memnun etmiştir, kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum dediler.

Vekil Yılmaz, daha sonra Esnaf kefalet kooperatifi başkanı Mesut Bıçakcı ve Ticaret ve Sanayi Odası başkanı tayfun Karataş`ı da makamında ziyaret ederek, onlara da referandum sonuçları için teşekkür etti. Vekil Yılmaz son olarak büyük Sanayi sitesine giderek tek tek bütün esnafı dolaştı, onlarla sohbet etti ve onlara da ayrıca teşekkür etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.