AYHAN YILMAZ SPOR KOMPLEKSİNİ İNCELEDİ
16.07.2012

Anahtar teslim ihalesi yapılan ve Fatsalıların merakla beklediği Spor Kompleksinin açılışına 2 ay gibi bir süre kaldı. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'ın sürekli takip ettiği projelerden biri olan Spor Kompleksini son olarak AK Parti eski milletvekili Ayhan Yılmaz'da yerinde görerek incelemelerde bulundu.

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe ile birlikte Spor Kompleksini gezen Ayhan Yılmaz; "Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'ın yapmış olduğu bir çok hizmetlerden yalnızca bir tanesini gezdik" diye konuştu. Yılmaz; "Harikulade bir proje olmuş. İşin gerçeğini söylemek gerekirse büyükşehirlerde benim görmediğim bir proje. Bu Fatsa'nın ne kadar önemli bir noktada olduğunu. Yönetim olarak ne kadar açık bir vizyona sahip bir ilçe olduğunun göstergesi. Bence bu proje sadece Fatsa'ya yapılan bir yatırım değil, projenin olduğu yoldan 6 tane ilçeye ulaşım sağlanıyor. Sayın başkan inşallah bütün o ilçelerimizin de faydalanabileceği çok güzel bir kompleks yapmış. Emeği geçen herkese yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Bizde diğer milletvekili arkadaşlarımız ve sayın bakanımızla, başkanımızın her zaman arkasında olduğu gibi projelerinin arkasında olmanın gayreti içerisindeyiz. Bu bir ekip çalışmasıdır. AK Partili olmanın bir farkıdır. Darısı diğer ilçe belediye başkanlarımızın başına diye temenni ediyorum. İnşallah açıldığında herkes bilecek ki çok önemli ve tarihi bir proje. O sebeple sayın başkanımızı ve ekibini ayrıca çalışanları kutluyor ve tebrik ediyorum" dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise; "Sayın vekilimiz Ayhan beyle gün için bir çok programa katıldık ve Spor Kompleksini gezip görelim istedik. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Daha önce paylaştığımız gibi anahtar teslimi ihalesini yaptık. Allah'tan bir kaza keder olmazsa Eylül sonuna burayı yetiştirmeyi planlıyoruz. Şu anda programımız aksamadan yoluna devam ediyor" diyerek Fatsalılara müjde verdi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.