AYHAN BAŞ GÜVEN TAZELEDİ
26.04.2015

Fatsa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde mevcut başkan Ayhan Baş 816 geçerli oyun 450’sini alarak tekrar başkan seçildi.

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşen kongrede 3 aday yarıştı. Kongreye Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ak Parti 23.Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz, Ticaret Borasası Başkanı Ali Feyzi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, MHP Ordu 2.sıra Milletvekili adayı Murat Kaçak, siyasi parti temsilcileri, çevre ilçelerin kooperatif başkanları ve üyeler katıldı.
Mevcut Başkan Ayhan Baş, Aydın Bostancıoğlu ve Adem Taze’nin listelerinin yarıştığı seçimlerde 816 geçerli oyun 450’sini alan Ayhan Baş tekrar başkan seçilerek güven tazeledi. Diğer adaylardan Aydın Bostancıoğlu 268 oy alırken Adem Taze ise 98 oy aldı. Seçimler sonrası tüm üye arkadaşlarını teşekkür eden Başkan Ayhan Baş, “İyi bir seçim gerçekleştirdik. Bu seçimlerden zaferle ayrıldığım için hepinize minnettarım. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Başkan Ayhan Baş ve yönetim kurulu üyeleri seçim sonrası tebrikleri kabul ettiler. Ayhan Baş başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor; Serdar Salman, İhsan Kartal, Yusuf Kaynar, Recai Mutlu. Denetim Kurulu ise, Niyazi Yeşiller ve Bünyamin Davu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.