AYAZLI VE BOLAMAN GÜVERCİNLİK’DE YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI
17.10.2018

Fatsa ilçemizin imarlı alanlarında Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ilçemizin Ayazlı mahallesinde Mandıra caddesine devam eden yolda 700 metre uzunluğunda filler malzeme serimi yapılarak yol iyileştirme çalışması yapıldı. Burada Pazartesi günü başlayan yol iyileştirme çalışmasının bugün tamamlanacağı belirtildi.

Yine Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından Dolunay mahallesi Seyitoğlu sokakta 600 metre yol iyileştirme çalışması yapıldı. Bu yolun 100 metresinde ise yeni yol açma çalışması gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan bu çalışmanın Perşembe günü tamamlanacağı ifade edildi.

Sakarya mahallesi Atatürk Caddesinde ise 54 adet baca yükseltme işi ve sıcak asfalt yama çalışması başlatıldı. Geçtiğimiz Pazar günü başlayan bu çalışmanın Perşembe günü sona ereceği bildirildi.

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise geçtiğimiz hafta Bolaman Güvercinlik mahallesi Arif Özkan Caddesinde zayıf zemin kazısı sonrası alt temel malzeme serimi başladı. Burada bir yandan alt temel malzeme serimi, bir taraftan da PMT çalışması devam ediyor. Bu hafta sonuna kadar hava muhalefeti olmadığı takdirde bu çalışmanın tamamlanarak sıcak asfalt çalışmasına geçileceği belirtildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.