AYAZLI MAHALLESİNDE ALT YAPI SEVİNCİ
14.06.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ayazlı Mahallesinde yapımı devam eden kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Başkan Anlayan; “Ayazlı Mahallesinde Fen Lisesi’nin olduğu bölgedeyiz. Bu bölgede alt yapı noktasında son iki yıldır gayretli bir çalışmamız var. Şuana kadar Kumru Korgan asfaltı boyunca sağlı sollu bu bölgede iki sene boyunca yaklaşık 2 Trilyonluk bir kanalizasyon çalışması yapmış bulunmaktayız ve şuanda bu Mahallenin imar planı son noktalarına do

ğru gelmiş durumda. Alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki bir iki ay içerisinde de bitmiş olacak. Bununla paralelde asfalt çalışması kapsamında bu Mahallemizde asfalt olacak. Bu bölgenin tamamı inşallah Devlet Hastanesinden başlayarak Elekçi Irmağından başlayarak Kumru Korgan asfaltı boyunca sağlı sollu son noktaya kadar da asfalt ile buluşmuş olacak. Fatsa’mızda ciddi anlamda bölgesel olarak asfalt yapılmamış bir bu mahallemiz kalmıştı çünkü buranın imar uygulaması 2010 yılında bitmişti 2010 yılından sonra alt yapı çalışmaları başladı ve artık alt yapı çalışmamız bitiyor ve asfaltla da beraber burası da gerçekten çok hoş bir cazibe merkezi haline gelecek. Kaldı ki burada da toplu konutlar hızlı bir şekilde deva ediyor. Fen Lisesi buraya çok ayrı bir güzellik kattı şimdi Dolunay Kolejimizin de inşaatı bitme aşamasına geldi. Burası Fatsa’nın çok ayrı güzel bir köşesi olarak hazırlanıyor inşallah” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.