AYAZLI DA KANALİZASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
09.06.2011


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ayazlı Mahallesinde yapılan Kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Anlayan´a burada Belediye meclis üyesi Ömer Kale eşlik etti.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 20-25 yıldır Ayazlı Mahallesi, Yalçın Otel mevkiinde alt yapı sorunu devam ediyordu. Geçen yıl belediyemiz buradaki imar sorununu çözümledi ve bu sorun çözümlendikten sonra, kanalizasyon çalışmalarına kısa sürede başladık. Bu bölgede yapılacak alanımız toplamda14 km. Toplam maliyeti ise Bayındırlık birim fiyatlarına göre 2 Trilyon. Bu çalışma vatandaşlar tarafından çok görülmese de, bizler genelde nankör hizmetler diye adlandırırız, ama Belediye olarak ta asli görevlerimiz arasında yer almakta. 2 ay önce burada çalışmalarımızı başlattık, Ayazlı Mahallesinin bu bölgesi imar açısından sorunlu bir bölge idi, şimdi imar uygulaması tamamlandı, yol terkinleri yapıldı bizde kanalizasyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedefimiz Başbakanımızın dediği gibi alt ve üst yapı olarak Fatsa´mızı 2023 yılına hazırlamak, durmak yok hizmete devam diyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.