ATATÜRK CADDESİNDE BASKI BETONLU KALDIRIM ÇALIŞMASI
13.09.2019

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ekipleri tarafından ilçemizin Atatürk Caddesinde baskı betonlu kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Barbaros caddesinden başlayıp Atatürk Caddesinden devam eden baskı betonlu kaldırım çalışmasının Mazlum sokakta tamamlanacağı bildirildi. Kaldırım çalışması 750×2 çift taraflı bin 500 metre uzunluğunda yapılıyor. Bir hafta önce başlayan kaldırım çalışmasının hava şartları da göz önünde bulundurularak 10 gün içerisinde tamamlanacağı ifade edildi. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinden alınan bilgiye göre Atatürk Caddesindeki kaldırım çalışmasından önce Pazar sokakta 400 metre, Sevgi ve Hamlık Caddesi arasında da bin 200 metrekare çalışma yapıldığı öğrenildi.

Atatürk Caddesindeki çalışmanın tamamlanmasından sonra Fiskobirlik caddesi, Beyazıt caddesi, Gür sokak, Süleyman İnkur Caddesi, Garak Sokak ve Elekçi sokakta da baskı betonlu kaldırım çalışmasının yapılacağı bildirildi.
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, Ordu Büyükşehir Belediyesi ile ilçemiz ile ilgili çalışmaların koordineli bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Asfalt çalışması tamamlanan yollarımızda baskı betonlu kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler ve tüm ekibine teşekkür ederiz.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.