ATA CADDESİ MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞACAK
12.10.2018

Yapılan yatırımlarla ilçelerde değişim ve dönüşüm yaşatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçemizin Ata Caddesi’ni modern görümüne kavuşturacak çalışmalara başladı. Başkan Engin Tekintaş, “Fatsa İlçesi Ata Caddesi Kaldırım Düzenleme” işi kapsamında 12 bin metrekare baskı beton imalatı ve aydınlatma çalışması yapılacağını belirtirken Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’de Başkan Tekintaş ve ekibine ilçemize yaptıkları yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

12000 METREKARE BASKI BETON İMALATI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Fatsa ilçemizin önemli arterlerinden biri olan Ata Caddesi’ne Büyükşehrin eli değiyor. Yapılacak çalışma ile “Fatsa İlçesi Ata Caddesi Kaldırım Düzenleme” işi kapsamında 1.650 metre uzunluğunda 12.000 metrekare baskı beton imalatı ve aydınlatma çalışması yapılacak.


ASFALT ÇALIŞMASI YAPILACAK

Geçtiğimiz yıl 300 metrelik bölümünde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilen Ata Caddesi’nde 1400 metre daha sıcak asfalt dökülecek. Cadde üzerindeki asfalt çalışmalarının tamamlanması ve elektrik direklerinin yer altına alınmasından sonra kaldırım imalatları gerçekleştirilerek güzergâh modern görünüme kavuşturulacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.