ATA CADDEMİZDE 2. ETAP SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
13.09.2020

İlçemizin vizyon caddesi olacak Ata Caddesi’nde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından 1 kilometrelik sıcak asfalt çalışmaları başladı.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Ata Caddesi’nin sıcak asfalt seriminin ardından

kaldırım, yayalaştırma ve aydınlatma çalışmalarının da tamamlanması ile birlikte şehrimizin nefes alacağı ana arterlerinden biri olacağını söyledi.
Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Ordu Büyükşehir Belediyesi Fatsa İmarlı Alanlar Şefi Murat Güneş ile birlikte Ata Caddesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yaptığı incelemenin ardından bir açıklama yapan Başkan Kibar, “Hizmetlerimizi Fatsa’mızın geleceğini göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Bu kapsamda şehrimize yeni bir yüz kazandıracak, vizyon caddesi olacak Ata Caddemiz çok önemliydi. Ata caddemizde bugün itibariyle 2. Etap alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yaklaşık 1 Kilometre uzunluğunda sıcak asfalt serimi çalışmaları başladı. Kaldırım, yayalaştırma ve aydınlatma çalışmalarının tamamlanması ile birlikte şehrimizin nefes alacağı ana arterlerinden biri olacak. Yüksek standartlı, konforlu ve modern görünüme sahip alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla şehrimizi her geçen gün daha iyi bir noktaya getirmek için canla başla çalışıyoruz. İlçemize yapılan her yatırımda destekleriyle her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

 

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.