ASRİ MEZARLIKTA ÇALIŞMA
27.08.2008Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Evkaf Mahallesinde bulunan Asri mezarlıkta yağmur suyu hattı çalışması başaltı.

Asri mezarlığın tamamına yakını dolarken bura özellikle yağmurlu havalarda aşırı su birikintileri oluşuyor, buda mezarlara geçişleri engelliyor hatta bazı mezarlara bile zarar veriyordu. Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada buradaki sorunu bizde biliyorduk, artık kesin çözüm olması için burada geniş kapsamlı bir çalışma başlattık.

Ekiplerimiz Asri mezarlık içersinde toplam 1000 mt.lik alanda yağmur suyu hattı çalışması başlattı. Buradaki hattı çok geniş kazdık ve borularla Biriken suları tahliye etmek için burada çalışma başlattık. Ama çalışma yaptığımız özellikle kazdığımız bazı bölgelerde çilim çamurun çok olması buradaki çalışmayı biraz zorlaştırdı. Ama ne olursa olsun biz Asri mezarlıktaki bu sorunu gidereceğiz. Asri mezarlıkta hepimizin bir yakını bulunmakta, Fatsa`mıza yakışır bir mezarlık olması içinde yine bu çalışma haricinde burada başka çalışmalarda yapacağız. Mezarlığımızı hep birlikte güzelleştireceğiz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.