ASLANCAMİ’NİN OKULU AK PARTİ İKTİDARI TARAFINDAN YAPILMIŞTIR
22.02.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan Aslancami İlkokulu ve Ortaokulu ziyaret etti.

Başkanımız Anlayan burada yaptığı açıklamada Aslancami İlkokul ve Ortaokulu’nun Ak Parti iktidarı tarafından yapıldığını söyledi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan okulda ilk önce bir sınıfa girerek öğrencilerle sohbet etti ve daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet etti. Başkanımız Anlayan okuldan ayrılırken yaptığı açıklamada, “Burada okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi ziyaret ettik. Yanımızda belde başkanımız var, yeni dönemde birlikte çalışacağıkmız meclis üyesi arkadaşımız Mustafa Kuru kardeşim var. Okul binamız daha önceki ziyaretimizde inşaat aşamasındaydı bugün geldiğimiz nokta itibariyle artık eğitim ve öğretime geçmiş durumda olduğunu gördük. Ben yeni okulumuzun Aslancami halkına ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“BU OKULUN YAPIMINI HER ZAMAN TAKİP ETTİK”
Daha önce burada prefabrik okul olduğunu ve prefabrik okul zamanında da buraya bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkanımız Anlayan, “Bu yeni okulun inşaatı aşamasında da bir ziyaret yapmıştık, Aslancami’yi hiç yalnız bırakmadık yeni dönemde artık çok daha fazla hizmetlerimizle burada olacağız. Ben bu okul ile alakalı bir bilgiyi de kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Burayı ziyaret eden muhalefet partisinin adayları okulu kendileri tarafından yapıldığını ifade etmişler, iddia etmişler. Buradaki okulun Ak Parti iktidarı tarafından yapıldığını özellikle paylaşmak istiyorum. Aslancami ilkokulu ve ortaokulumuz Ak Parti iktidarı tarafından yapılmış ve hizmete sunulmuştur. Öğrencilerimize bir kez daha hayırlı olsun diliyorum.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.