ASLANCAMİ’DE BAŞKAN ANLAYAN’A SEVGİ SELİ
22.02.2014

Fatsa Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Anlayan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Aslancami köyünde coşku ile karşılandı.

Köy halkı ile selamlaşan Başkanımız Hüseyin Anlayan, toplantı öncesi halkın sorunlarını dinledi. Aslancami Köyünde ki ziyaretlerinde Köy halkının sıcak karşılamasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hüseyin Anlayan, Ordu’nun Büyükşehir olması konusuna önemle değindi.

Ak Parti’nin Ordu’ya yaptığı en büyük hizmetin Büyükşehir olduğunu dile getiren Başkanımız Hüseyin Anlayan; “Güzel hizmetler yaptığımıza inanıyoruz. Tabi ki daha fazlasını da yapmalıyız. Bu da ancak Büyükşehir ile mümkün. Büyükşehir ile daha güzel daha büyük hizmetler yapacağız” dedi.

Ordu’nun Büyükşehir olmasıyla çok büyük bir şans elde ettiklerini dile getiren Başkanımız Hüseyin Anlayan; “inşallah büyükşehir ile beraber Ordu’muz Fatsa’mız, Mahalle ve Köylerimiz çok daha fazla hizmeti çok daha kısa sürede alacak. Büyükşehir olmamız nedeniyle kaynaklarımız daha fazla olacak” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.