ASFALTTA GECE MESAİSİNE DEVAM
14.08.2012

Fatsa Belediyesi asfaltlama çalışmalarına gece devam ediyor. Ramazan ayı dolayısı ile asfaltlama çalışmaları akşam 21:00 de başlayıp sabah 09:00 da sona eriyor.

Asfalt ekibi dün gece Küçük Sanayi Sitesinde yapılan yeni blokların önünde çalışma yaptı. Buradaki çalışmaları Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan gece yarınsa kadar takip etti.

Başkan Anlayana, burada AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Başhekim Davut Erişmiş, Büyük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Serdar Salman, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı ve ev sahibi Yusuf Kaynar ve yönetimi ile Madeni Eşyalar Odası Başkanı Ayhan Baş eşlik ettiler.

Sanayi Sitesi Başkanı Yusuf Kaynar yaptığı açıklamada, Küçük Sanayii Sitemiz her geçen gün büyüyor, yeni işyeri olarak 30 dükkanımız çok yakında burada faaliyete geçecek. Dükkanlarımız hazır, Belediyemiz burada alt yapı çalışmalarını geçen ay tamamladı ve Belediye başkanımızda buraya parke taşı değil asfalt yaparız dedi. Buda bizi çok sevindirmişti. İşte o gün bugünmüş. Başkanımızdan ve Belediyemizden Allah razı olsun, ne istediysek yatırım ve hizmet anlamında aldık. Yakında değerli büyüklerimizle birlikte burada yeni dükkanların tapu törenini yapacağız ben bu gece burada bizleri yalnız bırakmayan başata Belediye Başkanımız olmak üzere tüm misafirlere çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Anlayan, Küçük Sanayi Sitesindeki asfalt çalışmalarını değerlendirirken, Küçük Sanayi Sitemize yeni dükkânların önü için asfalt sözü vermiştik, şimdi bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz bu yıl 150.000m² asfalt idi. Şuana kadar 120.000m² asfalt yaptık. Daha öncede bu yıl asfalt yılı olacak demiştik. Hedefimizin çok üstüne çıkacağız.

Öyle görünüyor ki, 150.000m² değil 250.000m²´yi bu yıl hava muhalefeti olmazsa çok rahat bulacağız. Fatsa´nın tamamında asfaltlama yaptık. Şimdi sıra Dolunay Mahallemizde burada çok ciddi bir çalışma olacak. Dolunay Mahallemizin tamamında bu sene asfaltlama yapacağız. Artık 2 gün içersinde çalışmaları tamamlayıp, Dolunay Mahallemize geçmeyi hedefliyoruz. Biliyoruz ki Dolunay Mahallemizde sabırsızlıkla asfaltı bekliyor.

Hedefimiz Okullar açılmadan, Burada asfaltlama çalışmalarını bitirmek ve dolmuş yolunu ve yeni dolmuş hattını faaliyete geçirmek, Dolmuşlar hazır yolu bekliyor İnşallah okullar açılmadan ilk olarak dolmuş yolunu hayata geçirip Dolunay Mahallemizi rahata kavuşturacağız.

Daha öncede dediğim gibi 2012 yılı Fatsa´da Asfalt yılı olacak. Yılsonunda bunu hep birlikte göreceğiz, yapılan bu çalışmalar bir kez daha ilçemize hayırlı olsun dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.