ASFALTA ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR
26.06.2012

Fatsa Belediyesi asfalt çalışmaları Kurtuluş Mahallesinde devam ederken uzun süredir asfalt bekleyen dolmuşçular, duraklarının asfaltlanmasından dolayı oldukça memnun. Durak otoparkında yapılan asfaltlamadan dolayı Sağlık dolmuşçuları, Başkan Anlayan'ı durağa davet ederek çiçek takdim ettiler.

Burada bir açıklama yapan Sağlık Dolmuşçuları Başkanı Hüseyin Uyguç, "Yollarımız çok sıkıntılıydı ve durağımız Aybastı yolu üzerindeydi. Başkanımız bize bir güzellik yapıp burada ki yeşil alandan yer verdi. Daha sonra toz ve çamurdan bizi kurtardı. Sayın başkanımıza minnettarız. Kendisine şahsım ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Başkan Uyguç'un ardından açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise; "Şu anda sıcak asfalt çalışmalarımız bütün yoğunluğu ile devam ediyor. Bu kapsamda sebze halimizin yanında daha önce kendilerine tahsis ettiğimiz sağlık dolmuşçularının durak noktasındayız. Bu mahallede asfalt çalışması yaparken onlarında bekleme noktalarını toz ve çamurdan kurtaralım istedik. Tabi sağlık dolmuşçularımız Fatsa'nın bir ucundan diğer ucuna taşıma hizmeti veriyorlar. O sebeple onların rahatı bizim için önemli dolayısıyla bu hizmeti yapmak bizleri gerçekten memnun etti. Arkadaşlar artık tozdan ve çamurdan kurtuldular. Çalışmalarımız burası ile sınırlı kalmıyor, asfaltlama çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor" diye konuşarak Eylül ayına kadar Fatsa'nın bir diğer ucu konumunda olan Dolunay Mahallesine kadar söz verdikleri yerleri asfalt yapacaklarını bildirdi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.