ASFALT YOLA DEVAM
06.11.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Dolunay Mahallesine giderek bugün başlayan Asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Anlayan Asfalt sezonumuz bitmemiştir. Havalar iyi olduğu sürece Kasım ve Aralık ayı içersinde de çalışmalarımız Dolunay Mahallemiz de devam edecek dedi.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada; Bu sene hedefimiz 150.000m² Asfalt yol yapmaktı. Bunu biz 250.000m²´ye çıkarttık. Şuana kadar toplam 210.000m² Asfalt yol yaptık. Bu yıl sonuna kadar 300.000m² asfalt yol yapmayı hedefliyoruz. 1 ay öncesine kadar yoğun bir asfaltlama yapmıştık. Plentimizdeki arıza sebebiyle ara verdiğimiz Asfalt yol çalışmamıza bugün tekrar başladık. Gündüz başlayan bu çalışma gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

İş günü olarak 15 günlük bir güne ihtiyacımız var. Hedefimiz Bolaman sınırından başladığımız Asfalt yol çalışmalarımızı Ünye sınırına kadar götürmek. Geri kalan yollarımızı da Kasım ve Aralık ayı içerinde tamamlamayı hedefliyoruz. İnşallah bu çalışmalarla birlikte Yeni Dolmuş yolumuzda hayata geçmiş olacak.

.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.