ASFALT ŞANTİYESİ 7 AĞUSTOSTA AÇILACAK
27.07.2010Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Asfalt şantiyesinin 7 Ağustos Cumartesi günü resmi açılışını yapacaklarını belirti. Asfalt şantiyesi alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Asfalt şantiyemiz sistem olarak kuruldu. Aylardır hep söylüyor ve sizlerle hep paylaşıyorduk, arık Asfalt şantiyemiz fiziki olarak hazır durumda dediler.

Asfalt şantiyesinde mekanik kısmın montaj işlemi tamamlandı diyen Anlayan, sahanın son düzelmesi yapılıyor, Tesisimizin de, elektronik sistemi kurma çalışmaları devam ediyor. Bu iki çalışma 1 hafta içersinde tamamlanmış olacak. Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi Ağustos ayının ilk haftasında sıcak asfalt uygulamamızı başlatmış olacağız.

Bu dönemde hizmet noktasında yine Belediyemizde bir ilki gerçekleştirmiş olduk, Karadeniz`de ilçeler içersinde sıcak Asfalt şantiyesi olan ilk belediye biziz. İlk olarak imar alanı içersinde bulunan stabilize yollarımızı asfaltlayacağız. Vatandaşlarımızı artık, tozdan, çamurdan kurtarmış olacağız. Tesisimiz artık kuruldu 1 hafta içerinde de deneme üretimi yapacağız.

7 Ağustos Cumartesi günü Saat:13.00`de Fatsa Organize Sanayi yanında Asfalt Şantiyemizin resmi açışını tüm hemşerilerimizle beraber yapacağız. Bu açılışımıza tüm halkımızı bir kez daha davet ediyorum. Şantiyemiz şimdiden tüm Fatsa ya hayırlı olsun dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.