ANLAYAN YEŞİL FATSA YI ZİYARET ETTİ
04.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa-Ordu hattında çalışan Yeşil Fatsa Otobüs işletmesini ziyaret etti. Anlayan`ı Yeşil Fatsa yöneticileri ve Şoförler karşıladılar.

Başkan Anlayan burada yaptığı konuşmada, sizlerin sorunlarını dinlemeye geldim dedi. Elimizden geldiğince yetkimiz dahilinde her kuruma yardımlarımızı gerçekleştiriyoruz diyen Anlayan, 5 yıl önce sizlerden aldığımız yetkiyle sizlere hizmet ettik. Hizmet çıtasını hiçbir zaman düşürmedik tam aksine çok fazlasını yaptık. Bunları da rakamsal olarak her zaman anlatıyoruz. Bizden öncede Hizmet yapıldı, yapanlara teşekkür ediyoruz, ama biz; Bizden önceki dönemin 5 katı fazlasını gerçekleştirdik. Bundan sonrada yine hizmetlerin artarak devam etmesi için sizlerden yetki istiyoruz dedi.

Daha sonra söz alan Yeşil Fatsa sorumlusu Cemil Yakan, yaptığı açıklamada, Sayın Başkanımızın bizleri ziyaret etmesi bizleri onurlandırmıştır. Bizlere garajda ilk defa bir Başkan yer göstermiştir, Yolcularımız rahat etsin diye ilk defa bir Başkan bize durak yapmıştır. Şimdi seçim var diye fırsat bilip gereksiz taleplerde bulunmayacağız. Bize Başkanımız zaten gerekeni yapmıştır. 35 yıldır Fatsa-Ordu arasında taşımacılık yapıyoruz, sizin bizi ziyaret etmeniz çayımızı içmeniz bizim için yeterli. Bizler Yeşil Fatsa Otobüsçüleri olarak bizlere gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.