ANLAYAN VE YILMAZ’A YOĞUN İLGİ
09.02.2014

FATSA’DA ENVER YILMAZ RÜZGARI

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Büyükşehir olan illere bakın hepsi göç veren değil, göç alan konumundadır. Dolayısıyla Ordu artık büyükşehirle birlikte göç vermeyecek” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Fatsa’daki 3.gününde Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile birlikte Geyikçeli Beldesi, İslamdağ beldesi, Sudere köyü ve Yukarıtepe köyünü ziyaret etti. Yılmaz ve Anlayan’a AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve çok sayıda partili de eşlik ettiler.
İlk olarak Geyikçeli beldesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Yılmaz ve Anlayan’a vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

ANLAYAN: ALNIMIZ AK BAŞIMIZ DİK
Belde meydanında ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 10 yılda yaptıkları hizmetler nedeniyle vatandaşların karşısına gönül rahatlığı ile çıkarak oy istediklerini söyledi. Anlayan konuşmasında, Sizlerle beldelerimize, mahallelerimize, hizmet için yola çıktık. Sizlerin destekleriyle 10 yıldan bu yana Fatsa’ya ve Ordu’ya hizmet ediyoruz. 10 yılda yaptığımız hizmetlerle sizlerin karşısına gönül rahatlığı ile çıkabiliyoruz. Bundan sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi ile “Biz biriz beraberiz” sloganı ile hareket ederek hizmetleri ikiye katlayacağız” dedi.

YILMAZ’DAN GEYİKÇELİ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın konuşmasının ardından söz alan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, beldelerdeki personellerin yerinde kalacağını söyledi. Yılmaz, “Geyikçeli ve diğer beldelerde bulunan personellerin tamamı burada kalacak. Takviye araçlar göndereceğiz. Beldelerde yaşayan vatandaşlarımız daha fazla hizmet alacak” diye konuştu.

HÜKÜMETİMİZİN YAPTIĞI EN BÜYÜK YATIRIM BÜYÜKŞEHİR

Geyikçeli Beldesi ziyareti sonrası Sudere Köyü yolu üzerinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Fatsa Belediye Başkanı aynı zamanda AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan buradan Yukarıtepe Köyü’ne geçtiler. Yukarıtepe köyünde ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı aynı zamanda AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan, “Yukarıtepe köyünde vatandaşlarımızın en büyük talebinin yol ve su olduğunu biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile bir takım çalışması bu sorunu çözmek bizlere nasip olacak” diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİR GÖÇÜ ÖNLEYECEK
Yukerıtepe Köyü’nde vatandaşlara seslenen Yılmaz, “Ordu artık göç vermeyecek. Altyapı ve arazi sorunu çözüldükten sonra ilimize yatırımcılar gelecek. Bunun en iyi örneği Trabzon ve Samsun’dur. 10 yıl önce Trabzon Samsun’un iki katı büyüklüğündeydi. Bugün Samsun’un nüfusu 1.5 milyon oldu. Trabzon’un nüfusu ise 750 bine düştü. Dolayısıyla göç illere bağlı değil, bir sistem sorunudur. Ordu’da da göçü önleyecek tek sistem büyükşehirdir. Her zaman söylüyorum işte bu yüzden Başbakanımızın Ordu’ya yaptığı en büyük yatırım büyükşehirdir” diye sözlerini tamamladı.
Köy meydanında vatandaşlarla gerçekleşen sohbetin ardından AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Fatsa Belediye Başkanı aynı zamanda AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan İlçe Müftüsü Hüseyin Can’ın yaptığı duanın ardından Maksutlu Caminin resmi açılışını gerçekleştirdiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.