ANLAYAN ŞEVKET REİS SOKAKTA
04.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, seçim gezilerini sürdürüyor.

Başkan Anlayan, Kurtuluş Mahallesi Şevket Reis Sokağa giderek ev sohbetine katıldı. Ak Parti Belediye Meclis üyesi adayları, Parti Yönetim kurulu üyeleri ve Hanım kolları üyeleri ev sohbetinde Başkan Anlayan`ı yalnız bırakmadılar.

Sohbete başlamadan önce Başkan Anlayan, bizlere evinizin kapılarını açtınız davet ettiniz sizlere çok teşekkür ediyorum dedi. Başkan Anlayan yaptığı çalışmaları kısaca buradaki misafirlere anlattı. 5 yıl önce bizlere yetki verdiniz. Bizlerde bu yetki ile sizlere hizmet etmeye çalıştık. Tabi ki sorunların tamamı çözümlenmedi. Yapacağımız daha çok iş var. Ama bu 5 yılı da boşuna geçirmedik. Bizden önceki dönemin 5 katı daha fazla hizmet yaptık. Bu sözle değil rakamlarla tescillidir. Bundan sonra yetki verilirse aynı hızla çalışamaya devam edeceğiz dediler.

Şevket Reis Sokak sakinler, bizim en büyük sorunumuz yol be alt yapıydı bunu da siz çözdünüz sizlere ve Belediyemize çok teşekkür ediyoruz dediler. Daha sonra Başkan Anlayan ve misafirlere kavrulmuş fındık ve çay ikramı yapıldı.

Sohbetten sonra Başkan Anlayan tekrar Mahalle sakinlerine teşekkür ederek.Şevket Reis Sokaktan ayrıldılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.