ANLAYAN SAMSUN SOKAK TA
28.02.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Başkan Anlayan ve ekibi hem gündüz hem de akşam programları ile Seçim çalışmalarını ara vermeden devam ediyor. Dün akşam Şerefiye Mahallesi Samsun Sokağa konuk olan Başkan Anlayan, burada ev sohbetine katıldı.

Mehmet Yılmaz adlı hane sahibinin evine konuk olan Başkan Anlayan burada Mahalle sakinleri ile sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Ayrıca yapılan ve bundan sonra yapılacak olan Bazı projelerini anlatan Başkan Anlayan, 5 yıldır ilçemizin her yerine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Çok büyük çalışmalar gerçekleştirdik. Ama yine Fatsa sürekli geliştiği için sorunlar bitmiyor. Bizler yine sizler takdir eder tekrar Başkan seçilirsek hizmetlerimizi daha da arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz dediler.

Ayrıca Alt yapı sorunları olduklarını söyleyen vatandaşlar Başkan Anlayan`a sorunlarını bire bir olarak anlatma fırsatı buldular. Başkan Anlayan`da ekibine gerekli notları aldırarak sorunların çözümlenmesi talimatını verdi.

Mahalle sakinleri Başkan Anlayan`a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Hane sahibi Mehmet Yılmaz, Anlayan Başkanımızın hizmetlerini çok beğeniyoruz. Kendisini 1 dönem daha Başkan görmek istiyoruz. Seçim çalışmalarında da kendisine başarılar diliyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.