ANLAYAN SAĞLIK SEN`İ ZİYARET ETTİ
09.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Sağlık Sen`i ziyaret etti.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak parti Belediye Meclis üyesi adayları ve parti yönetim kurulu üyeleri Sendikaya gidişte Sendika Başkanı Veysel Özgen ve Sendika üyeleri tarafından karşılandılar.

Başkan Anlayan Sendika Başkanı Özgen`e davetleri için teşekkür etti. Bizleri davet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz dediler. Seçim çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ediyor diyen Anlayan fırsat buldukça kurum ziyaretleri de yapıyoruz. Sizleri de görelim istedik dediler. Anlayan, bizler bir dönem daha bu işi yapmaya talip olduk, önce Mevla sonra vatandaş takdir ederse bir dönem daha hizmet etmek için çalışacağız. Bizler 5 yıl boyunca çok yoğun bir şekilde çalıştık, örneğin Hastane yolu eski halini sizler çok iyi biliyorsunuz burası sizlerin sürekli kullandığı bir yoldu Başkan olur olmaz acil olarak orayı programa aldık ve Hastane yolu baştan sona yeni parka taşı ile döşeyerek, aydınlatmasını yaparak vatandaşın ve sizleri rahata kavuşturduk. Artık seçim dönemine girildi, herkes bir şeyler söylüyor. Bizler sürtüşmeli ve sataşmalı bir seçim çalışması yapmayacağız. 5 yıldır yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı projelerimizle anlatacağız. Bizim her şeyimiz ortada hayali değil projelerimizle konuşuyoruz, ben bir kez daha seçime girecek olan diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum dedi.

Daha sonra söz alan Sendika Başkanı Veysel Özgen, Sayın Başkanım ziyaretiniz bizleri de memnun etti bizler çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz başarılarınızın devamını diliyoruz. Ben başta şahsınız olmak üzere tüm adaylara ayrıca başarılar diliyorum.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.