ANLAYAN PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU
02.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, hafta sonu Pazarcılar Derneğini ziyaret etti.

Belediye Meclis üyesi adayları ve Parti yönetim kurulu üyeleri ile beraber derneğe giden Başkan Anlayan`ı burada Dernek Başkanı Aydın Pehlivan, Dernek üyeleri ve Pazarcı esnafı karşıladı.

Dernekte ilk olarak söz alan Dernek Başkanı Aydın Pehlivan, Belediye Başkanımıza bizleri ziyaret ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Başkanımızla sürekli irtibatlı olarak çalışıyoruz. Öncelikle bizim için önemli olan 2 büyük sorun vardı. 1.si dışardan gelen yabancı Pazarcılar bunları Başkanımızın kararlı duruşu sayesinde engelledik. Pazarcılarımızı adına kendisine çok teşekkür ediyoruz. 2.side Pazaryeri çamur içersindeydi bizleri çamurdan kurtardı bu konuda da kendisine minnettarız dediler. Daha sonra şuanda yaşadıkları bazı sorunlara da değinen Pehlivan, Başkanımız her zaman bizlerin yanında olmuştur. Kendisine seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz dediler.

Daha sonra söz alan Başkan Anlayan, Pazarcılar Derneği ve üyelerine, bizleri misafir ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler her zaman Pazarcılarımızın yanında olduk. Sadece Sebzeciler değil, Giyim, Gıda ve Köylü Pazarcılarımızın dördü de benim için bir. Bizler her zaman sizlerin yanında olduk. Beş sene önce ayağımıza poşet geçirip Pazaryerinde öyle geziyorduk. Şimdi sadece Pazaryeri değil burada bulunan tüm bölgede yol çalışmaları yaptık. Binlerce m² yeni parke taşları ile yollar döşedik. Nihayetinde Pazaryerini çamurdan kurtardık. Bunun yanında az önce Dernek Başkanınızın dediği gibi, yabancı Pazarcıları artık ilçemize mümkün olduğunca sokmuyoruz.

Sizlerin sorunlarını çözmek için her zaman yanınızda olduk. Bundan sonrada olacağız. Ben sizlerle asıl yapacağım ,bir projeyi paylaşmak istiyorum. Kapalı Pazaryeri projemizi önümüzdeki dönemde hayata geçireceğiz. Çok güzel bir projemiz var. Bütün Pazarcılarımızı her çeşit ürünün bulunacağı sabit bir Pazaryeri artık Fatsa`da ihtiyaç oldu. Bunu da sizlerle birlikte çözmeliyiz. Gelin yap-işlet devret modeliyle bu güzel projeyi sizlerle beraber haya geçirelim. Yıkımını yaptığımız kapalı Pazaryerine daha modern ve kullanımı çok yönlü olan Yeni projemizi yapacağız. Bundan sonra Fatsa`da modern bir şekilde hem vatandaş hem de Pazarcı Esnafımız rahat bir şekilde işlerini yapacaklar. Bizler yaptığımız projelerle Fatsa`nın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Hayali değil önce yapacağımızın projesini hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Her ne kadar adımız reklamcı Başkana çıksa da, yaptığımız reklamların hayata geçtiğini hep birlikte görüyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.