ANLAYAN ORGANİZE SANAYİİ`Yİ GEZDİ
25.03.2009
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları programında, Organize Sanayi bölgesindeki Fabrikaları ziyarette bulundu.

Belediye Meclis üyesi adayları ve Parti yönetim kurulu üyeleri ile beraber Organize Sanayi bölgesine giden, Başkan Anlayan tek tek tüm fabrikaları gezdi ve çalışanlara hayırlı işler diledi.

Organize Sanayi bölgesinde çalışan tüm fabrikaları dolaşan Anlayan, CESEKA (Puma) tekstilde öğle yemeği de yiyerek işçilerle ayrıca sohbet etti. 5 yıl önce sadece 1–2 fabrika çalışıyordu diyen Anlayan şimdi ise 10‘a yakın fabrika üretime geçti. Bizler yatırımcıya her zaman destek olduk, bundan sonrada olacağız. Her kim ki yatırım anlamında bir çivi çakarsa onu baş tacı yaparız dedik ve gelen her yatırımcıya Belediye olarak destek verdik, bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Yeter ki ilçemize yatırım gelsin, ekonomimize katkı sağlasın bizler yatırımcının her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz dedi.

Başkan Anlayan seçim çalışmalarımız aralıksız olarak yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugünde ekibimizle beraber Organize Sanayimizi gezdik. Ben bizlere çok yakın ilgi gösteren Esnaf arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler yaptıklarımız ve yapacaklarımızı anlatıyor ve konuşuyoruz. Halkımız 29 Mart`ta kararını verecek, Fatsa için hayırlısı ne ise Mevla onu nasip eylesin, her şey sizler için, durmak yok hizmete devam dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.