ANLAYAN OKUL ZİYARETLERİ YAPTI
02.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Yeni Belediye Meclis Üyesi adayları ve Parti Yönetim kurulu üyeleri ile beraber bugün bazı Okulları ziyarette bulundu.

Başkan Anlayan ilk olarak, M. Akif Ersoy İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Burada Okul Müdürü Hüseyin Baş tarafından karşılanan Başkan Anlayan daha sonra Öğretmenler odasına geçerek, Öğretmenlerle sohbet etti. Yaptıkları ve yapacakları bazı çalışmaları kısaca anlatan Başkan Anlayan, daha sonra Okul`un bazı taleplerini dinledi. Burada Fatsa ile ilgili sorulan soruları da tek tek yanıtlayan Başkan Anlayan, Müdür ve Öğretmenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Daha sonra Başkan Anlayan Hüseyin Çağatay Ana Okulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Asiye Kilim tarafından karşılanan Başkan Anlayan, burada daha sonra bir sınıfı ziyaret ederek çocuklarla sohbet etti. Başkan Anlayan miniklere benden bir isteğiniz var mı diye sorunca çocuklar hep beraber yeni oyuncaklar istiyoruz dediler.

Bu ziyaretin ardından Başkan Anlayan bugün son olarak, Kurtuluş İlköğretim yeni adıyla Hatice Bahattin Şener İlköğretim okulunu ziyaret etti. Burada Okul Müdürü Cemal Er tarafından karşılanan Başkan Anlayan, Öğretmenler odasına geçerek hem çay içti hem de Öğretmenlerle sohbet etti. Başkan Anlayan imkanlarımız dahilinde Fatsa`da bir çok Okula yardımcı olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz dedi. Okul Müdürü Cemal Er`de yaptığı açıklamada, bizler Başkanımızdan bu zamana kadar ne istediysek aldık. Lafımız hiç geri kalmadı. Ama tabii yine isteklerimiz var diyerek Okulun bazı sorunlarını Başkan Anlayan`a anlattılar. Başkan Anlayan`da imkanlarımız dahilinde yine sizlere yardımcı olacağız bazı sorunları hemen çözeriz. Bazılarını da programımızı alarak yaparız dedi. Daha sonra Fatsa`da 5 yıl içersinde yapılan ve bundan sonrada yapmak istedikleri bazı projeleri Öğretmenler paylaştı. Nasip olursa önümüzdeki yerel seçimlerde tekrara başkan olursak yapacağımız ve eksik kalan bazı hizmetleri de bu gelecek beş yılda çok rahat tamamlayacağız. Yaptıklarımızı ortadadır. Bizler kısaca, bizden önceki beş yılı her anlamada beşe katladık. Hizmetlerimiz hiç azalmadı artarak devam etti. Takdir milletindir diyerek Öğretmelerle ısmarlaşarak Okuldan ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.