ANLAYAN MUHTARLARI DİNLEDİ
05.05.2009
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan 29 Mart seçimlerinden sonra 2. beş yıllık çalışma programı çerçevesinde Fatsa Merkez Mahalle Muhtarları ile sohbet toplantısı düzenledi.

Belediye Çamlık tesislerinde yapılan yemekli toplantıya, Ak partili Belediye Meclis üyelerinin tamamı, Belediye Fen işleri Müdürlüğüne bağlı teknik personeller ve 13 Merkez Mahalle Muhtarının tamamı katıldı.

Başkan Anlayan burada yaptığı kısa konuşmada, ilk olarak yeni seçilen Muhtarlarımızı tebrik ediyor ve çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum dedi. Daha sonra Anlayan, geçtiğimiz 5 yıl içersinde eski Muhtarlarımızla bir çok toplantılar düzenledik ve bir çok çalışmalar yaptık. Tabiî ki Mahallerinin sorunlarının tamamını çözmüş değiliz, yaptıklarımız ve yapacaklarımız bulunmakta. Şimdi sizlerden kısa kısa Mahalle sorunlarınız dinleyeceğim. Aciliyet sırasına göre, onları programa alıp yapacağız. Bunun yanı sıra tüm Muhtarlarımızdan daha sonra bizlere ulaştırmak üzere yazılı bir Mahalle sorunları talep yazısını bizlere ulaştırmanızı rica ediyorum.

Bu seçim sonrası ilk toplantımızı oldu. Bundan sonra yine gerekirse Mahallerde sorunlara bizzat bakarak, yine gerekirse hep beraber bir araya gelerek istişareler yapacağız. Ayrıca her Mahalleden Meclis üyelerimiz bulunmakta. Onlarda bu toplantıya katıldılar. Onlara da Mahalle sorunlarınızı bizzat iletin. Onlarda sizler gibi seçilmiş kişiler, onlarda Mahalle sorunlarını takip edecek ve bizleri bilgilendirecekler. Bizler Fatsa`nın gelişmesi için bundan sonrada çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdüreceğiz. Yaklaşık bir aydır 29 Mart seçimlerinden dolayı tebrikleri kabul ettik. Artık çalışma zamanı bundan sonra Belediyemiz çalışmalarını arttırarak sürdürecektir. Sizlerden isteğim sorunlarınızın hemen bir anda tamamının çözümlenmesini beklemeyin programımız dahilinde önümüzde 5 yıllık bir süreç var. Ayrıca Fatsa`mız çok büyük bir İlçe 13 Mahallenin sorunlarını bir anda çözmemiz mümkün değil. Program yaparak aciliyet durumuna göre tek tek çözme yoluna gideceğiz. Bunu özellikle sizlerden rica ediyorum dedi.

Daha sonra toplantıya katılan herkese teşekkür eden Anlayan hepimizin tek bir amacı var oda Fatsa`ya hizmet etmek bunu bir ekip olarak hep birlikte yapacağız dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.