ANLAYAN MAZBATASINI ALDI
01.04.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, ikinci 5 yıllık Belediye Başkanlığı için görev Mazbatasını bugün İlçe Seçim Müdürlüğüne giderek aldı.

Başkan Anlayan, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri ile beraber Fatsa Adliye Sarayına giderek Seçim kurulu Başkanı Hakime Semra Demirer`den Mazbatasını aldılar. Başkan Anlayan`ın yanı Ak Partili Meclis üyelerinin bir çoğu da Mazbatasını bugün İlçe Seçim kurulu Müdiresi Süheyla Erdoğan`dan aldılar.

Başkan Anlayan burada yaptığı açıklamada, Halkımızın desteği ile 2. Beş yıl için yetki aldık. Ben bizlere destek olan tüm seçmenlere çok teşekkür ediyorum. Bu bir siyasi yarıştı, diğer adaylarımızda tebrik etmeden geçmeyeceğim. Onlarda mücadelelerini yaptılar. Ama bir Başkan seçiliyor oda bizlere nasip oldu. Artık bugün itibari ile Ak Parti kimliğimizi tekrar çıkartıp Fatsa Belediye Başkanlığı kimliğimizi elimize alıyoruz. Bizler yine hızlı bir şekilde tempomuzu düşürmeden aynı şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Artık durmak yok hizmet zamanı.

Fatsa halkına bizlere destek verdiği için bir kez daha teşekkür ediyor, seçim süresince bizlere destek olan Parti yönetimine, Hanım ve Gençlik kollarına ve yüreğince Fatsa ve Anlayan sevgisi olan herkese sonsuz teşekkürler dedi.

Mazbatasını alan Başkan Hüseyin Anlayan`ı Adliyeden çıkarken ilk tebrik eden Devlet Hastanesi Başhekimi Alaeddin Arıkan oldu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.