ANLAYAN KAHVE SOHBETLERİ YAPTI
12.03.2009
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam Kurtuluş ve Sakarya Mahallesine giderek Kahve sohbetine katıldı.

Başkan Anlayan bu sohbette Belediye Başkan yardımcılar Bülent Yücetepe, Muharrem Aktepe, Belediye Meclis üyeleri ve Parti yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Anlayan bizleri kırmayıp sohbetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum dediler. İlk olarak Kurtuluş Mahallesine giden Başkan Anlayan burada Ayhan Erbaş ait kahveye konuk oldu. Başkan Anlayan Kurtuluş Mahallesinde yapılan çalışmaları değerlendirirken,bunun yanı sıra yaptıkları ve yapacakları çalışmalara da değindi. Vatandaşların sorduğu soruları tek tek yanıtlayan Başkan Anlayan buradaki sohbeti tamamladıktan sonra Sakarya Mahallesi mağazalar başı mevkiinde bir kahveye giderek burada yoğun bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. Başkan Anlayan burada da yaptıkları ve yapacaklarını anlatırken, diğer adaylara da mesaj gönderdi. Biz yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Diğer bazı adaylarda suni gündem yapmaya çalışıyor. Neymiş Belediye Makam aracı hacizliymiş, binemiyormuşuz. Ben siyasi çalışmalar başladığı için Makam aracını otoparka çektirdim ve bunu da kamuoyu ile paylaşmıştım. Ama bu dedikodular ve söylemlerin yalan olduğunu ortaya çıkarmak için aracımı Otoparktan çıkarttım ve seçime 10 gün kalaya kadar da kullanacağım. Bakalım şimdi ne diyecekler. Aslında çok da dikkate almıyorum böyle asılsız söylemleri ama bazen de cevap vermek gerekiyor. Biz yaptıklarımızı sizlere paylaşıyor ve yapacaklarımız için sizlerden yetki istiyoruz. Artık Fatsa yapılan, hizmetlerle konuşuluyor bundan sonrada konuşulmaya devam edecektir. Bunu herkes böyle bilsin dediler. Başkan Anlayan ve misafirlere Pasta ve çay ikram edem mahalle sakinleri hizmetlerin devamı için Başkanımızı 1 dönem daha Başkan görmek istiyoruz dediler.

Daha sonra Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Başkan Anlayan; Başkan yardımcılarına ve teknik ekibe notlar aldırarak gerekeni yapalım talimatı verdi. Yapılan sohbetten Mahalle sakinleri memnun olduklarını dile getirirken Başkan Anlayan`da, bizler seçimden seçime buraya gelmiyoruz. Seçimden sonrada bu kahveye gelip sizlerle sohbet etmiştim. Seçime kadar yine buralara geleceğiz. Takdir sizden hizmet bizden dedi ve teşekkür ederek Sakarya Mahallesinden ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.