ANLAYAN KAHVE SOHBETİ YAPTI
20.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam Kurtuluş Mahallesine giderek Kahve sohbetine katıldı.

Başkan Anlayan`a bu sohbette Belediye Başkan yardımcılar Bülent Yücetepe, Muharrem Aktepe, Belediye Meclis üyeleri ve Parti yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Anlayan bizleri kırmayıp sohbetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum dediler. Kurtuluş Mahallesine giden Başkan Anlayan burada Adil Altuncan`a ait kahveye konuk oldu.

Başkan Anlayan Kurtuluş Mahallesinde yapılan çalışmaları değerlendirirken, bunun yanı sıra yaptıkları ve yapacakları çalışmalara da değindi. Biz yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Diğer bazı adaylarda suni gündem yapmaya çalışıyor. Artık Fatsa yapılan, hizmetlerle konuşuluyor bundan sonrada konuşulmaya devam edecektir. Bunu herkes böyle bilsin dediler.

Daha sonra Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Başkan Anlayan; Başkan yardımcılarına ve teknik ekibe notlar aldırarak gerekeni yapalım talimatı verdi. Yapılan sohbetten Mahalle; sakinleri memnun olduklarını dile getirirken Başkan Anlayan da, bizler seçimden seçime buraya gelmiyoruz. Seçimden sonrada bu kahveye gelip sizlerle sohbet etmiştim. Seçime kadar yine buralara geleceğiz. Takdir sizden hizmet bizden dedi ve teşekkür ederek Kurtuluş Mahallesinden ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.