ANLAYAN GÖRME ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ İLE BULUŞTU
03.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Karadeniz Görme Özürlüler Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Eceler Eyvanında Başkan Anlayan, Belediye Meclis üyesi adayları, Hanım Kolları üyeleri ve Görme Özürlüler Derneği Başkan ve üyeleri ile sohbet etti. Dernek Başkanı Faruk Teber, Derneklerinin yapmış olduğu faaliyetleri rapor şeklinde Başkan Anlayan`a okuttu.

Başkan Anlayan daha önce Görme Özürlüler Derneğine Belediye iş hanında şube kurmaları için yer vermişti. Artık Fatsa`da Karadeniz görme özürlüler derneği bulunmakta. Burada Dernek üyeleri bir araya gelerek yapacakları faaliyetleri konuşuyorlar.

Eyvanda yapılan sohbette Dernek Başkanı Faruk Teber ve üyeler Başkan Anlayan her zaman derneğimizin yanında oldu ve bizlere destek çıktı. Bizlerin bundan sonra da Başkanımızdan bazı isteklerimiz olacak dediler. İhtiyaçlarının yazılı olduğu bir dilekçeyi de Başkan Anlayan`a takdim ettiler.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada, bizler sizlerin Derneği ile hep beraberiz. İmkanlarımız dahilinde sizlere yardımcı olduk. bundan sonrada olmaya devam edeceğiz dediler. Daha sonra Başkan Anlayan herkes gibi bizlerde birer özürlü adayıyız. Ama sizlerin bir çoğu hayatla barışık bu beni de çok mutlu ediyor. Örneğin aranızda bulunan Osman kardeşim Hastanemizin santralinde görev yapmakta. Tüm dünyayı bir biri ile görüştürüyor. Osman`ı diğer arkadaşlarımızda örnek alsınlar. Gerçekten çok şakacı ve çok çalışkan bir arkadaşımız. Ben son olarak şunu söylemek istiyorum, bizleri davet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak imkanlarımız dahilinde her zaman yanınızda olacağız dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.