ANLAYAN GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
06.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Gaziler Derneğini ziyaret etti.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak Parti Belediye Meclis üyesi adayları ve Parti yönetim kurulu üyeleri Derneğe gidişte Gaziler Derneği Başkanı Abdullah Eraslan ve Dernek üyeleri tarafından karşılandılar. Başkan Anlayan Dernek Başkanı Eraslan`a davetleri için teşekkür etti. Bizleri davet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz dediler.

Seçim çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ediyor diyen Başkan Anlayan fırsat buldukça kurum ziyaretleri de yapıyoruz. Sizleri de görelim istedik dediler. Başkan Anlayan, bizler bir dönem daha bu işi yapmaya talip olduk, önce Mevla sonra vatandaş takdir ederse bir dönem daha hizmet etmek için çalışacağız. Ben bir kez daha seçime girecek olan diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum dedi.

Daha sonra söz alan Gaziler Derneği Başkanı Abdullah Eraslan, tüm adayların tek bir amacı var Fatsa`ya daha iyi bir hizmet yapmak. Ben başta şahsınız olmak üzere tüm adaylara başarılar diliyorum. Bizler Gaziler Derneği olarak siyasi çalışmalar yapmıyoruz, ama kapımız herkese açıktır. Bizleri ziyaret ettiğiniz için ben Dernek üyelerimiz adına hepinize çok teşekkür ediyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.