ANLAYAN FATİH MAHALLESİNE KONUK OLDU
16.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Anlayan ve ekibi hem gündüz hem de akşam programları ile Seçim çalışmalarını ara vermeden devam ediyor.

Başkan Anlayan Fatih Mahallesi Çullu yolu üzerinde bulunan Ali Kayışoğlu`nun evine giderek ev sohbetlerine katıldı. Başkan Anlayan burada Mahalle sakinleri ile sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Ayrıca yapılan ve bundan sonra yapılacak olan Bazı projelerini anlatan Başkan Anlayan, 5 yıldır ilçemizin her yerine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Çok büyük çalışmalar gerçekleştirdik. Ama yine Fatsa sürekli geliştiği için sorunlar bitmiyor. Bizler yine sizler takdir eder tekrar başkan seçilirsek hizmetlerimizi daha da arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz dediler.

Ayrıca bazı sorunları olduklarını söyleyen vatandaşlar Başkan Anlayan`a sorunlarını bire bir olarak anlatma fırsatı buldular. Başkan Anlayan`da ekibine gerekli notları aldırarak sorunların çözümlenmesi talimatını verdi. Mahalle sakinleri Başkan Anlayan`a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Mahalle sakinleri Başkanımızın hizmetlerini çok beğeniyoruz. Kendisini 1 dönem daha Başkan görmek istiyoruz. Seçim çalışmalarında da kendisine başarılar diliyoruz dediler.

Başkan Anlayan ayrıca yaptığı açıklamada, Fatih Mahallesi Çullu mevkii benim için çok önemli bir yer burada bizim baba dostlarımız bulunmakta, Babam, seçim çalışmalarımıza pek katılmaz ama Çullu gideceğimizi duyunca bu akşam oda bizimle beraber geldi. Kendisine de burada çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak her zaman Çullu halkının yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Destek sizden hizmet bizden dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.