ANLAYAN EVKAF`DA KAHVE SOHBETİ YAPTI
06.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam Evkaf Mahallesine giderek Kahve sohbetine katıldı. Başkan Anlayan bu sohbette Belediye Başkan yardımcıları Muharrem Aktepe ve Bülent Yücetepe, Belediye Meclis üyeleri ve Parti yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Evkaf Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Başkan Anlayan bizleri kırmayıp sohbetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum dediler.

Evkaf Mahallesinde yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Anlayan, Evkafta en önemli sorun olan Hastane yolunu komple yeniden döşeyerek, yaya kaldırımı ve aydınlatılmasını yaparak buranın çehresini değiştirdik, bunun yanı sıra alt yapı kanalizasyon hattı ve dere ıslahı çalışmalarının yanı sıra 2 adet Semt Parkı bu Mahallede yaptık ve hizmete sunduk. Yine ilk defa bizim dönemizde başlatılan Muhtar Evleri projesi kapsamında Muhtar Evini sizlerin hizmetine sunduk. Tabi ki yapılan bu hizmetlerle Evkafın sorunları bitmiyor, yapılacak yine çalışmalar var. Burada ara yollar ve arka Sokaklarda yine çalışmalarımız devam edecek.

Evkafta en büyük sorun Çöp yeridir diyen Başkan Anlayan, eğer bizlere bir dönem daha yetki verir senin sizlere buradan çöpü kaldıracağımızın sözünü veriyorum dedi. Başkan Anlayan çöple ilgili yapılan çalışmaları tek tek anlattı. Daha sonra çöp konusunda yapılacak olan düzenli depolama, ayrıştırma ve Çöp taşındıktan sonra burada yapılacak olan düzenlemelerle ilgili çalışmaları büyük resimlerle kahvedeki vatandaşlara tek tek anlattı. Yapılan projeler vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Daha sonra Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Başkan Anlayan, Başkan yardımcısı ve teknik ekibe notlar aldırarak gerekeni yapalım talimatı verdi. Yapılan sohbetten Evkaf Mahallesi sakinleri memnun olduklarını dile getirirken Başkan Anlayan, bizler seçimden seçime buraya gelmiyoruz. Seçimden sonrada bu kahveye gelip sizlerle sohbet etmiştim. Seçime kadar yine buralara geleceğiz. Takdir sizden hizmet bizden dedi ve teşekkür ederek Evkaf Mahallesinden ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.