ANLAYAN ÇINAR HASTANESİ İNŞAATINI GEZDİ
21.01.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Çınar Hastanesi inşaatını gezdi.

Çınar Hastanesi inşaatını gezen Anlayan`a, Çınar Hastanesi Başhekimi Dr. Nejat Kırıcı ve Müdürü Dr. Mehmet Şaşmaztürk eşlik etti.

Hastane içersini gezen Başkan Anlayan`a Dr. Nejat Kırıcı yapılan çalışmaları yerinde anlattı. Daha sonra açıklamada bulunan Dr. Nejat Kırıcı, Hastanemiz 80 yatak kapasiteli, 3 Ameliyathanesi, Diyaliz ünitesi, Radyoloji ünitesi, geniş bir Laboratuar, Acil polikliniği ile hizmetler verecek. Hastane inşaatımızın % 80 tamamlandı diyen Dr. Kırıcı, 2009 yılı içersinde Hastanemizi faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz dediler. Dr. Kırıcı ayrıca, Hastanemizin yapılmasında bizlere destek olan herkese ama özellikle Başkanımız Hüseyin beye bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Buranın bize tahsis edilmesi konusunda çok yardımcı oldular. Bizler sağlık anlamında en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz dediler.

Başkan Anlayan`da yaptığı açıklamada, bizler hangi alanda olursa olsun her zaman yatırımcının yanında olacağımızı söylemiştik. Geçtiğimiz günlerde bir özel Hastanemiz hizmete girdi. Şimdi 2. si geliyor. Fatsa açılan bu Hastaneler ile birlikte bir sağlık merkezi olacaktır. Ben bununla gurur duyuyorum. Her ne kadar yer tahsisini biz yapmış olsak bile, burada yatırımı tercih eden asıl teşekkür edilmesi gerekenler onlardır. Başta Dr. Nejat bey olmak üzere, Dr. Mehmet bey ve ekibini bir kez daha tebrik ediyorum. Fatsa da böyle büyük yatırımların hizmete girmesi bizleri de çok mutlu ediyor dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.