ANLAYAN BELDE BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BÜYÜK ŞEHİRİ KONUŞTU
20.03.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa ilçesine bağlı Belde Belediye Başkanlarıyla Büyükşehir konusunu konuştu.

Başkanlık makamında yapılan toplantıya; Fatsa’ya bağlı 8 Belde´nin 7 Belde Belediye Başkanı katıldı.

Anlayan, Ordu´nun Büyükşehir olmasıyla yeni bir süreç başladı. Bizlerde bu süreci yakından takip ediyoruz. Bu toplantımızda yeni Belediye yasasının neler getireceğini, bundan sonra neler yapacağımızı değerlendirelim istedik. Bundan sonra sadece Fatsa Merkeze değil tüm Belde ve Köylerimize de hizmet götüreceğiz dedi. Anlayan, bu süreç tam oluşuncaya kadar da yine Belde Belediye Başkanlarımızla birlikte çalışacağız dedi.

Artık yeni bir sistem kurulacak. Ordu´muz, İlçe, Belde ve Köylerimize daha çok yatırım alacaklar. İlimize daha fazla kaynak aktarılacak. Yeni yasa ile Beldelerimiz ve Köylerimizde artık Mahalle olacak. Dolayısı ile bu konuda önümüzdeki günlerde bu tür toplantılara devam edeceğiz. Yarın, Belde Belediye Meclis üyelerimizle Belde Mahalle Muhtarlarımızla daha sonrada, 58 Köy Muhtarlarımızla ve Merkez Mahalle Muhtarlarımızla bu konuda toplantılar düzenleyeceğiz dedi.

Daha sonrada, biz bu Belde ve Köylerimize gidip Büyükşehir´i yerinde anlatacağız diyen. Anlayan; Büyükşehir tüm bölgemizin hizmeti daha çok alması noktasında çok yararlı olacaktır, inşallah sonu çok daha hayırlı olacak açıklamasında da bulundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.