ANLAYAN 500 ARAÇLIK KONVOYLA MEŞEBÜKÜ`NE GİRDİ
20.03.2009
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam 500 araçlık konvoyla Meşebükü Mahallesine gitti. Aynı zamanda Başkan Anlayan`ın da Mahallesi olan Meşebükü`de Anlayan`a Mahalle sakinleri büyük sevgi gösterisinde bulundular.

Başkan Anlayan`ı gittiği Meşebükü Mahallesi Kayadibi sakinleri Havai Fişeklerle karşıladı. Seçim çalışmalarını ara vermeksizin yoğun bir şekilde devam eden, Ak parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan ev sohbeti için Meşebükü`ne gitti. Fakat kalabalık o kadar çoktu ki Anlayan eve giremedi ve vatandaşlara seçim otobüsünden seslendi.

Başkan Anlayan burada yaptığı konuşmada yaklaşık 25 gündür seçim çalışmaları yapıyoruz bir çok yerde sohbetler düzenledik fakat buradaki ilgi beni çok duygulandırdı. Evet bende bu Mahallenin çocuğuyum sizden biriyim, seçimi kazanmam kadar Meşebükü`den alacağım oy o kadar benim için önemelidir. Beni başı eğik gezdirmeyin çocuğunuza sahip çıkın; dediğim gibi seçim kazanmak kadar Meşebükü Mahallesinden alacağım Oy da benim için o kadar önemlidir. Buradaki kalabalığı görünce çok fazla şeyler de söylemek istemiyorum. Gerçekten çok duygulandım. 25 gündür seçim çalışmaları içersindeyim, ilk defa böyle bir kalabalık ve sevgi seli görüyorum. Her gittiğimiz yerde bizleri en iyi şekilde ağırladılar. Onların hepsine de ayrıca teşekkür ediyorum. Ama Meşebükü gerçekten benim için çok önemli buraya gelen ve bizlere destek veren tüm Meşebükü sakinlerine çok teşekkür ediyorum dediler.

Anlayan 500 araçlık konvoyla Meşebükü`den sevgi gösterileri eşliğinde ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.