ANLAYAN 250 ARAÇLIK KONVOYLA MEŞEBÜKÜ`NE GİRDİ
09.03.2009
Anlayan 250 araçlık konvoyla aynı zamanda kendi Mahallesi de olan Meşebükü Mahallesine giderek gövde gösterisi yaptı.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam 250 araçlık konvoyla Meşebükü Mahallesine gitti. Aynı zamanda Başkan Anlayan`ın da Mahallesi olan Meşebükün de Anlayan`a Mahalle sakinleri büyük sevgi gösterisinde bulundular.

Seçim çalışmalarını ara vermeksizin yoğun bir şekilde devam eden, Ak parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan ev sohbeti için Meşebükü`ne gitti. Fakat kalabalık o kadar çoktu ki Anlayan eve giremedi ve vatandaşlara seçim otobüsünden seslendi.

Anlayan burada yaptığı konuşmada yaklaşık 15 gündür seçim çalışmaları yapıyoruz bir çok yerde sohbetler düzenledik fakat buradaki ilgi beni çok duygulandırdı. Evet bende bu Mahallenin çocuğuyum sizden biriyim, seçimi kazanmam kadar Meşebükün`den alacağım oy o kadar benim için önemelidir. Beni başı eğik gezdirmeyin çocuğunuza sahip çıkın; dediğim gibi seçim kazanmak kadar Meşebükü mahallesinden alacağım Oy da benim için o kadar önemlidir. Buradaki kalabalığı görünce çok fazla şeyler de söylemek istemiyorum. Gerçekten çok duygulandım. 15 gündür seçim çalışmaları içersindeyim, ilk defa böyle bir kalabalık ve sevgi seli görüyorum. Her gittiğimiz yerde bizleri en iyi şekilde ağırladılar. Onların hepsine de ayrıca teşekkür ediyorum. Ama Meşebükü gerçekten benim için çok önemli buraya gelen ve bizlere destek veren tüm Meşebükü sakinlerine çok teşekkür ediyorum dediler.

Anlayan 250 araçlık konvoyla Meşebükün den sevgi gösterileri eşliğinde ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.