ANKARA ORDU TANITIM GÜNLERİ FUARINA FATSA DAMGA VURDU
27.04.2012

Ankara'da gerçekleşen "Ordu Tanıtım Günleri" fuarında Fatsa Belediyesinin standı damga vurdu. Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'ın, "Fatsa'yı Ankara'ya taşıdık" sözü üzerine fuara gelerek standı gezen Fatsalılar duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

7'den 77'ye büyük küçük herkesin ziyaret ettiği Fatsa standına gelenler; "Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu fuarlara katılarak bizleri unutmuyorlar. Kendisinden Fatsa ile ilgili düşüncelerini öğreniyoruz. Hüseyin Anlayan'a güveniyoruz" şeklinde görüşlerini aktarıyorlar.

Bu söylentileri karşılıksız bırakmayarak düşüncelerini ifade eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; "Her şey Fatsa için. Bizler bu fuarlara katılarak hemşerilerimizle hasret gideriyoruz. Kendilerine Fatsa ve projelerimizi anlatıyoruz. Tanışıyoruz, sohbet ediyoruz ve ikramlarda bulunup gönül bağı oluşturuyoruz. Taleplerini dinliyor yardımcı olmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Herkesi Pazar gününe kadar sürecek olan Ankara'da ki Ordu Tanıtım Günlerine davet ettiğini yineleyen Başkan Anlayan, Fatsalıları ağırlamaktan onur duyduklarını ifade etti.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.