ANKAMAR EKONOMİ MARKETLERİNİN 7.ŞUBESİ İLÇEMİZDE HİZMETE GİRDİ
20.05.2016

Sektörde 7.yılına giren ve yedinci şubesini Fatsa ilçemizde hizmete sunan Ankamar Ekonomi Marketleri’nin 7.şubesi Fatsa ilçemize açıldı.
İlçemizin Dolunay Mahallesi Sahil caddesine açılan Ankamar Ekonomi Marketlerinin açılışına Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ak Parti İlçe Başkanımız Abdullah Uçar, İlçe Emniyet Müdürümüz İbrahim Etem Öztürk ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan açılışta yaptığı konuşmada Mayıs Yedisi olarak bilinen güzel bir günde yeni bir iş yerini daha hizmete açtıklarını belirterek, “Gerçekten güzel bir iş yerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Hem bir Fatsalı olarak hem de bu mahallenin bir sakini olarak belirtmek isterim ki güzel bir yerde güzel bir iş yeri oldu. İnşallah hizmeti de güzel olur diye temenni edelim. Marketlerimiz her ailenin günlük uğradığı mekanlardır ve her yerde olduğu gibi Fatsa ilçemizde de sayısı her geçen gün artıyor tabi kalitede artıyor ama vatandaşımız kalite ile birlikte ucuz fiyatı arıyor. Bu vesileyle en kaliteli en uygun fiyatla halkımıza sunarlar diye temenni ediyorum. Bizler her açılan işyeri için çok seviniyoruz çalışanlar adına da çok seviniyoruz çünkü burada istihdam oluyor. Evlerine ekmek götüren kardeşlerimiz buralarda çalışıyor. Tırnak içerisinde söylüyorum gerek bu firma gerekse başka bir firma için dışarıdan gelip uzaktan gelip burada ticaret yaparak burada kazandıklarını buradan götüren değil burada yeni hizmetlere kullananları daha çok seviyoruz. İnşallah bu kardeşlerimize de buradaki kazandıklarını Fatsa ilçemizle paylaşmalarını temenni ediyorum ve hayırlı olsun diyorum.” Dedi.
Yapılan konuşmanın ardından Nuri Genç hoca tarafından dua yapıldı ve iş yerinin açılış kurdelesi kesildi. Açılış merasimi marketin gezilmesi ile sona erdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.