ALBAY VEDA ZİYARETİ YAPTI
18.06.2010


Fatsa Garnizon komutanı ve Askerlik şubesi Başkanı personel Albay Volkan Öznacar Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`ı makamında ziyaret ederek, vedalaştı.

Garnizon Komutanı Volkan Öznacar`ın tayini, Ankara Etimsegut Zırhlı birliklere çıktı. Garnizon komutanı ilçeden ayrılmadan önce, Başkan Anlayan`a uğrayarak sohbet etti.

Başkan Hüseyin Anlayan, Albayımızla çok güzel ve uyum içersinde çalıştık, tayini bizleri gerçekten çok üzdü. Ama onlarında ara ara tayinleri oluyor. Ben kendisine Ankara`da yapacağı görevde sonsuz başarılar diliyorum dediler.

Personel Albay Volkan Öznacar`da yaptığı açıklamada, Fatsa ve Fatsalıları çok sevdiğini burada çok rahat ve güzel görev yaptığını belirtti.

Daha sonra Başkan Anlayan tarafından, Garnizon komutanına üzerinde Fatsa resmi olan bir Plaket takdim edildi. Albay Öznacar`da bu plaket karşısında çok duygulanarak bunu evimin en güzel köşesine koyacağım sizleri unutmam asla mümkün değil dediler. Bizlerde Garnizon komutanımıza yeni görev yerinde başarılar diliyoruz. Yolunuz açık olsun Volkan Albayım.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.